Restaurace
Tel.: +420 585 002 665
E-mail: snaselrobert@seznam.cz
Ubytování
Tel.: +420 585 002 6655
E-mail: uzlatehomuflona@seznam.cz
Penzion U Zlatého Muflona
Dolní Žleb 941/35
Šternberk 785 01
 JÍDELNÍ LÍSTEK
Otevírací doba

Restaurace Šternberk

Máte hlad? Máte chuť na něco z domácí české kuchyně? Je-libo zvěřinu či ryby?

Pak musíte nutně navštívit restauraci U Zlatého Muflona, kvalitní šternberskou restauraci v Dolním Žlebu. Naše restaurace ve Šternberku má pivnici s kulečníkem, nekuřáckou restauraci a letní zastřešenou zahrádku s ruským kuželníkem a dětským hřištěm. K dispozici je také lovecký salónek.

Jídelní lístek a kapacita

Výběr z jídelního lístku naší šternberské restaurace je zaměřen především na domácí kuchyni, specializujeme se na zvěřinu, ryby a regionální suroviny.

  • pivnice 30 míst
  • nekuřácká restaurace 60 míst
  • zastřešená zahrádka 80 míst
  • lovecký salonek 25 míst

Pi(ti)vo ve šternberské restauraci

V restauraci Šternberk čepujeme:

  • pivo Gambrinus
  • speciál Kozel 11°
  • černé pivo Kozel
  • ležák Pilsner Urquell

Přes letní sezonu vám natočíme pšeničné pivo FÉNIX s jemnou chutí koriandru a pomeranče. V naší restauraci ve Šternberku jsou zastoupeny lahvové speciály a zahraniční piva.

Destiláty a vína

Z destilátů u nás najdete více než 50 druhů whiskey a bourbonů, ovocné destiláty (včetně speciálních pálenek) nám do restaurace ve Šternberku dodává firma Rudolf Jelínek. Od roku 2015 sortiment tuzemských vín zaměřujeme hlavně na značku Templářské sklepy, ochutnat můžete i vína malých vinařů z moravy, maďarska a Rakouska. Ke zvěřině podáváme i červená vína z Francie.

Pečená žebra Jednohubky Kuře v zázvoru a medu Zvěřinový krém
Ukázky pokrmů podávaných v naší šternberské restauraci

Akce, hostiny a večírky

Jsme připraveni pro Vás zorganizovat svatební hostinu, firemní akci, večírek, firemní školení, posezení s přáteli, různé oslavy atd. V naší restauraci ve Šternberku je spousta místa pro případné hosty či zaměstnance. Současně nabízíme externí cateringové služby. Ve šternberské restauraci U Zlatého Muflona pořádáme gastronomické akce – můžete je sledovat v sekci Gastroakce na Muflonovi.

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE:

PO 

15.00 - 21.00

ÚT -PÁ

11.30 - 22.00

SO

11.00 - 22.00

NE

11.00 - 20.00

Kontakt

Máte dotazy ohledně naší restaurace Šternberk U Zlatého Muflona? Rádi byste se podívali na jídelníček nebo si rezervovali naší restauraci pro svou akci? Budeme se těšit, až nás zkontaktujete!

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů