Restaurace
Tel.: +420 585 002 665
E-mail: snaselrobert@seznam.cz
Ubytování
Tel.: +420 585 002 6655
E-mail: uzlatehomuflona@seznam.cz
Penzion U Zlatého Muflona
Dolní Žleb 941/35
Šternberk 785 01
 JÍDELNÍ LÍSTEK
Otevírací doba

Restaurace Šternberk

Máte hlad? Máte chuť na něco z domácí české kuchyně? Je-libo zvěřinu či ryby?

Pak musíte nutně navštívit restauraci U Zlatého Muflona, kvalitní šternberskou restauraci v Dolním Žlebu. Naše restaurace ve Šternberku má pivnici s kulečníkem, nekuřáckou restauraci a letní zastřešenou zahrádku s ruským kuželníkem a dětským hřištěm. K dispozici je také lovecký salónek.

Jídelní lístek a kapacita

Výběr z jídelního lístku naší šternberské restaurace je zaměřen především na domácí kuchyni, specializujeme se na zvěřinu, ryby a regionální suroviny.

  • pivnice 30 míst
  • nekuřácká restaurace 60 míst
  • zastřešená zahrádka 80 míst
  • lovecký salonek 25 míst

Pi(ti)vo ve šternberské restauraci

V restauraci Šternberk čepujeme:

  • pivo Gambrinus
  • speciál Kozel 11°
  • černé pivo Kozel
  • ležák Pilsner Urquell

Přes letní sezonu vám natočíme pšeničné pivo FÉNIX s jemnou chutí koriandru a pomeranče. V naší restauraci ve Šternberku jsou zastoupeny lahvové speciály a zahraniční piva.

Destiláty a vína

Z destilátů u nás najdete více než 50 druhů whiskey a bourbonů, ovocné destiláty (včetně speciálních pálenek) nám do restaurace ve Šternberku dodává firma Rudolf Jelínek. Od roku 2015 sortiment tuzemských vín zaměřujeme hlavně na značku Templářské sklepy, ochutnat můžete i vína malých vinařů z moravy, maďarska a Rakouska. Ke zvěřině podáváme i červená vína z Francie.

Pečená žebra Jednohubky Kuře v zázvoru a medu Zvěřinový krém
Ukázky pokrmů podávaných v naší šternberské restauraci

Akce, hostiny a večírky

Jsme připraveni pro Vás zorganizovat svatební hostinu, firemní akci, večírek, firemní školení, posezení s přáteli, různé oslavy atd. V naší restauraci ve Šternberku je spousta místa pro případné hosty či zaměstnance. Současně nabízíme externí cateringové služby. Ve šternberské restauraci U Zlatého Muflona pořádáme gastronomické akce – můžete je sledovat v sekci Gastroakce na Muflonovi.

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE:

PO 

15.00 - 21.00

ÚT -PÁ

11.30 - 22.00

SO

11.00 - 22.00

NE

11.00 - 20.00

Kontakt

Máte dotazy ohledně naší restaurace Šternberk U Zlatého Muflona? Rádi byste se podívali na jídelníček nebo si rezervovali naší restauraci pro svou akci? Budeme se těšit, až nás zkontaktujete!

Napište nám