Způsoby dopravy a platby

Způsoby dopravy a platby

U nás vždy najdete dopravu a platbu, která vám nejvíce vyhovuje. My už se pak postaráme o to, aby vaše objednávka dorazila v pořádku a včas.

Způsoby dopravy

Výdejní místa Balíkovna od České pošty — 69 Kč
Vybírejte ze širokého množství výdejních míst Balíkovny (více než 7.000 výdejen). Z našich statistik vyplývá, že je to nejrychlejší a nejspolehlivější volba. 

Výdejní místa Zásilkovna — 79 Kč
Vybírejte ze širokého množství výdejních míst Zásilkovny (více než 6.000 výdejen).

Česká pošta – Balík Do ruky — 99 Kč
Pošlete si svou zásilku jednoduše přímo na adresu, kde se nacházíte v pracovní dny během dne. Domů nebo do práce. Zásilka u vás bude hned druhý pracovní den. 

Při objednávce nad 999 Kč je poštovné na nás. Neplatíte nic a můžete si vybrat libovolného dopravce. 

Způsoby platby

Platba kartou online — zdarma
Nejrychlejší způsob platby přes zabezpečenou platební bránu ČSOB. Můžete platit běžnou platební nebo kreditní kartou od vydavatelů jako VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro a další.

Platba bankovním převodem — zdarma
Pokud vám vyhovuje platba přes vaše internetové bankovnictví, pak je tu pro vás bankovní převod. Po dokončení objednávky obdržíte instrukce k platbě – variabilní symbol, částka, číslo účtu. Společně s tím se vám vygeneruje QR kód pro snadný převod přes mobilní aplikaci. Stačí naskenovat, potvrdit a máte zaplaceno.

Platba při převzetí (dobírkou) — 35 Kč
Pro ty, kteří chtějí platit až při převzetí zboží, a to buď hotově nebo kartou, je tu možnost platby na dobírku = při převzetí zboží.